Войціцька: «Президент виступає не перед парламентом, а перед людьми. І вони заслуговують почути правду»

Народний депутат від «Об‘єднання «Самопоміч» розповіла, що б вона хотіла почути під час щорічного звернення Президента до Верховної Ради.

«Я би хотіла, щоб під час сьогоднішнього свого виступу Президент пояснив людям,  яким же чином він і його бізнес комфортно себе почувають. От напередодні, за рішенням суду, його компанія «Богдан» реструктуризувала свій борг в 1,3 млрд грн в державному банку під менш ніж 0,5% річних».

Вона  наголошує, що це звернення, перш за все, для простих людей, а не для депутатів. А люди заслуговують почути правду.

«Правду про те, що відбулося в Дебальцево та Іловайську. Правду про те, чому в Україні олігархи стають чим далі, тим заможнішими на прикладі Ахметова з його «Роттердамом+», що приносить йому понад 12 млрд щороку, а люди при цьому сотнями тисяч виїжджають з України і шукають кращого життя деінде».

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини