Войціцька: «Поки українцям радять затягти паски, Ахметов щомісяця отримує від «Роттердам+» 1,2 млрд гривень»

Законопроект, який має скасувати «Роттердам+», не включено до порядку денного дев’ятої сесії. Це, переконана народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Вікторія Войціцька, неприпустимо.

Вона акцентує: «Через цю схему Ахметов збирає кожного місяця з нас 1 мільярд 200 мільйонів гривень. Це тоді, коли всім українцям уряд каже, що треба затягнути паски, і близько 30% субсидіантів втратять право на субсидію».

Народний депутат переконана: «Українці чекають на справедливість і дивляться на парламент як на останню надію, адже призначений Президентом новий склад НКРЄКП став на бік олігарха та збереження корупційної схеми «Роттердам+» щонайменше до 1 липня 2019 року».

«Хочу наголосити, – підсумовує Вікторія Войціцька, – що 1 липня 2016 року голова уряду пан Гройсман сказав, що схема «Роттердам+» є неприйнятною і що позиція уряду з цього приводу буде дуже публічною. Я розраховую на підтримку саме урядом законопроекту 8626 і дуже сподіваюся його побачити в порядку денному Верховної Ради.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини