Войціцька: «Підвищення ціни на газ для населення – це плата за корупцію»

«МВФ вимагає підвищити ціну на газ, бо вони вважають, що через різницю ціни для населення і промисловості у нас все ще є джерело для корупції, на якій заробляють конкретні люди свої мільярдні статки», – каже депутат «Самопомочі» Вікторія Войціцька.

Тобто логіка така: єдиний шлях припинити корупцію – встановити єдину ціну на газ. Але існує інший шлях, наголошує Войціцька.  Він називається Суцільний Облік.

«Якщо би ми чітко знали, що на потреби населення йде 100 одиниць, на потреби промисловості йде 200 одиниць, і ми би бачили це чітко, то ми могли б мати дві ціни і не було б ніяких підстав для зловживань».

Якби влада справді боролась з корупцією, то і грошей від кредиторів не потрібно було б, каже нардеп.

«Ми не можемо ані свої борги, ані потреби як держава задовольнити через дуже низьке зростання економіки. Нам розповідають про величезні досягнення на 3% росту ВВП, тоді коли в усьому світі середній відсоток росту – понад 4.5% ВВП. Говорити про досягнення нема ніяких підстав. А чому? Бо вся економіка в корупційних кайданах. Якби ми створили гідні умови – то приходили б інвестори як зовнішні, так і внутрішні, і вкладали б гроші, і в нас було б не нещасних 3% зростання, а набагато швидший приріст економіки. І ми би самі віддавали ці борги, а не знову б залишалися залежними від МВФ».

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини