Войціцька: «Оптимізовувати видатки за рахунок дітей та їхнього майбутнього – неприпустимо»

У місті Гірник на Донеччині, прикриваючись оптимізацією у рамках освітньої реформи, планують закрити дві школи. Справжня причина — місцевого бюджету не вистачає на оплату комунальних послуг та заробітних плат вчителям. Питання можна вирішити, адже місцевий бюджет наповнюється через податки із заробітної плати шахтарів. Однак працівникам державних шахт її не виплачують.

«На таких прикладах бачимо, як зухвала корупція і шахрайство в окремій галузі — у цьому випадку вугільній, – призводять до того, що місцеві бюджети недоотримують необхідного фінансування на базові потреби. Це все — через безлад, який відбувається на державних шахтах та абсолютну безвідповідальність Міністерства енергетики, яке закриває очі на корупцію і вимивання грошей з державних шахт», – наголошує народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Вікторія Войціцька. 

Вона закликає уряд, міністрів освіти, енергетики та соціальної політики знайти вихід із ситуації: «Ці діти перебувають фактично на межі з ворогом, пережили жахіття бомбардувань. Їх не можна позбавляти базового права: відвідувати хороші школи, щоб їм було там тепло, безпечно і щоб вони отримували освіту!»

Історія Гірника — не поодинока. Я на власні очі бачила такі ж історії і в Мирнограді, і в Селидові. Тому дуже прошу — зверніть увагу на наших дітей і не допустіть того, щоби вони були залишені на узбіччі», – зазначає народний депутат.

Вікторія Войціцька
object(WP_Term)#12934 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини