Войціцька: «НКРЕКП розглядає підвищення ціни електроенергії на 2018 рік на 15%»

За інформацією народного депутата «Об’єднання «Самопоміч», НКРЕКП розглядає підвищення ціни електроенергії на 2018 рік на 15%. Причина — ціну вугілля у тарифах ТЕС планують підвищити більш як на 20% – з 2000 грн до понад 2400 грн.

Як зазначає народний депутат, таке зростання означатиме додаткові 10 млрд грн на рік для підприємств теплової генерації, де компанія ДТЕК Ріната Ахметова охоплює майже 80% ринку.

«Швидше за все, це зростання ціни на електроенергію будуть перекладати на зростання тарифів для бізнесу та бюджетних установ. Це означає збільшення перехресного субсидіювання, а різниця тарифів для бізнесу і для населення у деяких областях досягатиме 100%. Знову виростуть тарифи водоканалів, ціна електротранспорту, з'явиться ще один фактор тиску на інфляцію», – переконана Вікторія Войціцька.

Народний депутат зазначає, що буде реагувати та прийде на засідання Нацкомісії, аби з’ясувати причини такого тарифоутворення.

«У комісії зараз залишилося лише 4 члени – це мінімальний кворум, і кожен голос вирішальний, а відповідальність – персональна. Це виглядає як «дємбєльський» акорд, щоб ще збагатити найбагатшого олігарха за рахунок всієї України. Будемо реагувати», – підсумовує Вікторія Войціцька.

object(WP_Term)#13124 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини