Войціцька: «Ми нарешті добилися того, що «Роттердам+» пішов у мінус!»

«Значного підвищення тарифів на електроенергію через формулу «Роттердам +» не буде! При інфляції 7,4% тарифи підвищаться всього на 2%. НКРЕКП затвердить підвищення тарифу на електроенергію на 2% замість раніше заявлених 15%. Ми нарешті добилися того, що «Роттердам+» пішов у мінус! І це, безумовно, перемога!» – заявила депутат від «Самопомочі» Вікторія Войціцька.

Вона разом з активістами вийшла на пікет під будівлею Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з вимогою  у 2019 році не продовжувати формулу розрахунку електроенергії для населення «Роттердам +».

«Я вдячна тим, кому ані холод, ані сніг не завадили вийти на вулицю, щоб сказати «ні» підвищенню тарифів, «Роттердаму+»  та монополізму на ринку енергетики. Я вдячна кожному, хто сказав вголос: «Досить «роттердамити» всю країну!» Разом ми подолаємо будь-які перешкоди на шляху до справедливих тарифів!»

Зауважимо, що НКРЕ 14 грудня розглядатиме питання продовження ціноутворення на електроенергію за формулою «Роттердам+» на наступний рік.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини