Войціцька: «Кожен кіловат, спожитий мешканцями багатоповерхівок, має бути оплачений за справедливим незавищеним тарифом!»

Мешканці багатоквартирних будинків будуть знову сплачувати за електроенергію для спільних побутових потреб за тарифами для населення – тобто 1.68 за Квт. НКРЕКП  виправила свою помилку, допущену 21 грудня минулого року, і повернула примітку щодо тарифів для технічних потреб.

Про це повідомляє народний депутат «Самопомочі» Вікторія Войціцька, яка разом з Альоною Бабак домагалася повернення примітки. Саме вони донесли позицію ОСББ до членів НКРЕКП.

«1 грн 68 коп. і ні на копійку більше! Адже потреба пересуватися у ліфті або користуватися світлом на сходах – така сама природна побутова потреба, як користування електроплитою або праскою. Тому ціна в обох випадках має бути однакова».

Вікторія вже заявила, що зупинятись не збирається і вимагає більшого, бо чинна редакція примітки у постанові НКРЕКП містить далеко не повний перелік спільних побутових потреб мешканців багатоквартирних будинків. Депутат обіцяє далі змушувати регулятора чути споживачів.

«У переліку відсутнє електрообладнання теплових установок, пожежних сигналізацій, системи вентиляції та багато інших видів обладнання, що забезпечує спільні побутові потреби мешканців багатоквартирного будинку. Всі такі потреби мають бути обов’язково враховані».

На думку Войціцької, має бути принцип: вся електроенергія, спожита багатоквартирним будинком для спільних побутових потреб мешканців, має коштувати стільки ж, скільки електроенергія, що споживається у кожній окремій квартирі.

«Законодавство дає чітке визначення, що таке побутові потреби мешканців багатоквартирного будинку. Це всі потреби для задоволення умов проживання у певному будинку. Це позиція закону і це позиція спільноти ОСББ».

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини