Войціцька: “Конкуренція та залучення інвесторів з сучасними технологіями дозволить Україні забезпечити себе власним газом”

Група українських народних депутатів, серед яких парламентар від “Об’єднання “Самопоміч” Вікторія Войціцька, зустрілися з міністром енергетики США Джеймсом Річардом Перрі. На зустрічі, розповідає народний депутат, міністр чітко артикулював можливості розвитку українського енергетичного сектору та наявність всіх необхідних передумов задля реалізації найбільш амбітної мети України – стати одним з ключових гравців на європейському енергетичному ринку.

“З паном Перрі, – наголошує Вікторія Войціцька, – мала відверту та професійну розмову про кроки, які необхідно зробити задля створення реальних конкурентних умов в українському енергетичному секторі, в тому числі, в газовому. 

Конкуренція та залучення інвесторів з сучасними технологіями дозволить Україні реалізувати свій величезний потенціал для забезпечення себе власним газом і перетворення з нетто-імпортера в нетто-експортера”. 

“Це, – підсумовує народний депутат, – прямий шлях до зменшення ціни на газ, в тому числі, для населення”.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини