Войціцька: «Хлопці на фронті отримують 0,001% від зарплат, які призначені керівництву «Нафтогазу». Де справедливість?»

Заробітні плати керівництва «Нафтогазу» мали бути переглянуті вже давно. Височезні зарплати та премії керівництва зазначеної державної компанії, м’яко кажучи, не відповідають реальності, в якій живе воююча країна, та доходам більшості населення України.

Народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Вікторія Войціцька наголошує: «Якщо ми говоримо, що ці люди працюють заради незалежності та безпеки України, то давайте будемо чесними – хлопці, які на фронті захищають нашу безпеку, отримують 0,001% від зарплат, які має керівництво «Нафтогазу». Тоді виникає питання – це правильно? Де справедливість?»

Парламентар наголошує: «Якщо ми подивимося на світовий досвід, то в державних компаніях, таких, як «Нафтогаз», люди отримують не ринкову зарплату, а меншу, тому що вони йдуть за служінням, служать людям. Вони вирішують, що готові отримувати менше і при цьому працювати на користь держави та в інтересах людей. У нас цілком спотворений принцип справедливості і водночас вистачає нахабності стверджувати, що ці люди захищають незалежність України. Повторюся – а хлопці і дівчата на передовій хіба не нашу незалежність боронять?»

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини