Войціцька: «Гарант корупції йде, але його корупційний спадок «Роттердам+» залишається»

Депутат «Самопомочі» Вікторія Войціцька закликає парламент і спікера парламенту сприяти якомога швидшому розгляду законопроекту 8626 про внесення змін до Податкового кодексу щодо здешевлення електроенергії.

«Люди мають платити справедливі тарифи, а не збагачувати олігархів за рахунок власного збідніння», – наголошує Войціцька.

Законопроект 8626 було зареєстровано ще восени минулого року. Документ має усунути корупційну схему «Роттердам+» і призведе до зниження ціни на електроенергію на 15%. Але дуже дивним чином ані друзі П. Порошенка, ані Ніна Южаніна не виносять цей законопроект на комітет.

Представниця «Самопомочі» обурюється: «Увесь цей час ми платимо понад мільярд гривень щомісяця корупційної ренти олігарху Ринату Ахметову».

Войціцька наголошує: «Люди висловили вотум недовіри гаранту корупції і позбавили його президентства. Але його корупційний спадок все ще залишається, в тому числі і славнозвісна формула «Роттердам+». Час змінити і це».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини