Войціцька: «Допоки країною керує гарант не Конституції, а корупції – нічого не зміниться»

«Про справи Гладковського і оборудки в «Укроборонпромі»  було відомо ще два роки тому. Про це сказав Генпрокурор, але ніхто не хоче чесного розслідування», – вважає депутат «Самопомочі» Вікторія Войціцька.

Вона наголошує: «Допоки країну буде очолювати гарант не Конституції, а корупції, ми будемо бачити тільки натяки на те, що хтось з чимось хоче боротися. Треба докорінно змінити систему і людей, які цією системою керують».

Імітація боротьби з корупцією і контрабандою – не лише у справі Гладковського, зауважує нардеп. Контрабанда і безлад на митниці – ще одна діра в обіцянках влади.

«Реформа митниці і те, про що говорив уряд, як Гройсман «дуже вдало» бореться з контрабандою, –  залишається на папері. Нам міжнародні партнери пропонували встановити сканери на пунктах перетину кордону, але нічого не зроблено. У когось немає бажання діяти, а тільки висловлювати красиві гасла перед камерами».

Вікторія зауважила, що  уряд і парламентська більшість не хочуть боротися з контрабандою, не хочуть наповнювати бюджет України, в тому числі, за рахунок митних платежів. Комусь вигідно тримати «чорну касу», а всі ті схеми, які сьогодні існують, кришуються державною верхівкою.

І це не зміниться за чинної влади: «Порядок не лише на митниці, а в усій країні ми побачимо тоді, коли до влади прийдуть люди, які розуміють, що їх завдання – це служити країні і українському народу».

object(WP_Term)#12918 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини