Войціцька: «Держава вже нарешті має стати на захист наших конституційних прав на чисте довкілля!»

Рінат Ахметов, який, в тому числі завдяки формулі «Роттердам+», щорічно заробляє на своїх теплових електростанціях сотні мільйонів доларів, саботує енергетичну модернізацію Придніпровської ТЕС. Там, як розповідає народний депутат від фракції «Об`єднання «Самопоміч» Вікторія Войціцька, досі не встановленого електрофільтр на десятому енергоблоці. Останній, за словами місцевих жителів, мав бути встановлений ще наприкінці минулого року.

Парламентар обурюється: «Електростанція розташована у місті Дніпро і продовжує труїти мільйони дніпрян. Чому сьогодні в Україні хтось один щотижня стає багатшим за рахунок здоров’я мільйонів? Де межа цинізму Ріната Ахметова? Де межа безкарності компанії ДТЕК? Коли припиниться екоцид у мільйонному місті Дніпро?»

Поки ж мешканець Дніпра Павло, який проживає за декілька кілометрів від ТЕС, розповідає: «Щодня я і моя родина вимушені дихати повітрям, насиченим пилюкою, газами та твердими металами, які вилітають з труб електростанції. Я вимагаю відновити моє конституційне право на чисте та безпечне навколишнє середовище».

Відтак, «Самопоміч» вимагає від ДТЕК виконати свої екологічні зобов’язання. Крім того, Міністерство екології та природних ресурсів має дати правову оцінку діям ДТЕК. Вікторія Войціцька підсумовує: «Екоцид має бути зупинений.

Держава вже нарешті має стати на захист наших конституційних прав на чисте довкілля, чисте повітря, чисту воду. Тому давайте разом вимагати від олігархів-монополістів виконувати свої обов’язки. Не можуть – тоді все це має бути забрано як критична інфраструктура і повернуто державі, а держава має забезпечити наші конституційні права».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини