“Владу і фінанси треба передати громадам – і тоді Україна буде сильною”, – лідер Об’єднання “Самопоміч” Андрій Садовий

Сьогодні, 23 вересня Об’єднання «Самопоміч» презентує план дій у парламенті.

Презентують програму: лідер партії Андрій Садовий, Ганна Гопко (Реанімаційний пакет реформ), Єгор Соболєв (Громадський люстраційний комітет), Павло Кишкар (батальйон «Донбас»), їх команди та експерти.

«За останні 8 років повноваження місцевого самоврядування зменшили на 60%. Наша держава стала слабшою. І ворог цим скористався. Політики завжди намагалися забрати повноваження в міст і сіл. Владу і фінанси треба передати громадам. І тоді Україна буде сильною», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова, лідер Об’єднання «Самопоміч». Сьогодні він презентував програму розвитку місцевого самоврядування в Україні в рамках програми партії.

Він наголосив: «Не треба людям заважати працювати! Їм достатньо дати владу і вони самі все зроблять».

Андрій Садовий пригадав приклад, коли Львів, мільйонне місто, в лютому залишилося без міліції: «ми створили самооборону – чоловіки просто вийшли захищати свої будинки та вулиці. І злочинність у вмісті зменшилася вдвічі».

Зазначимо, у програмі партії визначено пріоритетні програми розвитку: місцевого самоврядування та адміністративної реформи, обороноздатності країни та економіки, аграрної сфери та розвитку села, комунікаційно-інформаційних технологій, освіти та соціальної сфери, очищення влади. Ознайомитися із детальною програмою можна на сайті samopomich.ua.

«Аби все це реалізувати, наше завдання – шукати молодих чесних людей і давати їм владу. І тоді вони багато будуть робити для країни, а не забирати усі повноваження собі. Наше гасло дуже просте: Візьми і зроби! Чого і всім бажаю», – підсумував Андрій Садовий.

Нагадаємо, «Об’єднання «Самопоміч» веде свою команду у Верховну раду 2014 року. Андрій Садовий йде на вибори в парламент під номером 50 у списку Об’єднання «Самопоміч». Список очолює співзасновник Реанімаційного пакету реформ Ганна Гопко. В команді також командир батальйону «Донбас» Семен Семенченко та голова Люстраційного комітету Єгор Соболєв.

Андрій Садовий
object(WP_Term)#12921 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини