«Владі Сєверодонецька необхідне повне переформатування», – «Самопоміч»

Через конфлікт між більшістю у Сєверодонецькій міській раді та мером міста його мешканці знаходяться у стані кризи. У тому, що ситуацію може змінити лише повне перезавантаження влади, певні у місцевому «Об’єднанні «Самопоміч».

«Місто навіть не змогло освоїти весь обсяг бюджетних коштів, передбачений у 2016 році, витратили лише 60% бюджету розвитку. Зараз практично відбувається знищення електротранспорту на користь людей, які контролюють маршрутні перевезення. Малий бізнес також знищується – у людей забирають землю, вимагають додаткові платежі. Це треба припинити», – наполягає голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Сєверодонецькій міській раді Олена Ніжельська.

Відтак, вона звернулась за допомогою до депутатів Верховної Ради.

У відповідь народний депутат від «Самопомочі» Роман Семенуха зауважує, що в парламенті уже зареєстровано проект постанови №5247 про перевибори до Сєверодонецької міської ради. Однак, певен він, мова має йти і про позачергові вибори мера.

«Сьогодні міським головою є Валентин Казаков, який був одним із рушіїв розхитування ситуації у 2014 році, брав активну участь у проросійських рухах. Більше того, ця людина причетна до організації так званого референдуму так званої «ЛНР», – розповідає Роман Семенуха.

Підсумовуючи, він додає: «Ми звертаємося до правоохоронних органів з вимогою розглянути і притягнути до відповідальності людину, причетну до збройних конфліктів, які виникли у місці Сєверодонецьк».

Роман Семенуха
object(WP_Term)#12934 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини