Влада живе за принципом бажання, українці – за принципом реальності, – Олег Березюк

На думку керівника фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олега Березюка, у той час, коли українські громадяни живуть у вимірі реальності, влада послуговується бажанням власного збагачення.

«Незважаючи на великі старання української влади, об’єктивні показники економіки є неймовірно руйнівними, курс долара скоро сягне позначки 30 гривень за один долар США. Це наслідки управління українською економікою, економічної реформи та фінансової регуляції, у тому числі, Національним банком України», – пояснює Олег Березюк.

Відтак, певен народний депутат, сьогодні парламенту необхідно «говорити про те, як ми витягуватимемо економіку з реформ, які на сьогоднішній день проводяться обома лівими руками».

Одним з рішень, яке парламент має прийняти уже цього тижня, Олег Березюк називає закон про створення Фінансової поліції – нового органу, який займався би економічними злочинами щодо публічних фінансів держави.

«У хмільному угарі прийняття бюджету Рада ліквідувала Податкову міліцію. І добре зробила, – це бандитський орган пограбування українських бізнесменів, комерсантів та економіки. І кроку назад не можна робити. Також до зали має бути винесена та проголосована постанова про зняття керівника Державної фіскальної служби та керівника податкової поліції за злочинну діяльність щодо української економіки», – додає Олег Березюк.

Також керівник фракції вважає, що песимістичні настрої як всередині країни, так і навколо неї спричинені штампом «недоторканності», який носять народні депутати.

«Політична корупція, яка породжує економічну корупцію і знецінення української людини, залежить від нашої недоторканності. Тому є пропозиція до Верховної Ради України – не думати про підняття власних зарплат, а проголосувати закон про те, що ми хоча б полегшуємо зняття недоторканності з українського народного депутата», – резюмує Олег Березюк.

Олег Березюк
object(WP_Term)#12925 (16) { ["term_id"]=> int(94) ["name"]=> string(18) "Економіка" ["slug"]=> string(9) "economics" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(94) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(202) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(94) ["category_count"]=> int(202) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(18) "Економіка" ["category_nicename"]=> string(9) "economics" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#12926 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#12927 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Економіка