Влада завела на члена «Самопомочі» кримінальну справу через участь у конкурсі на голову ОДА, – Березюк

На голову фракції «Самопоміч» у Харківській міськраді Тараса Сітенка завели кримінальну справу через його участь у конкурсі на посаду голови Харківської ОДА. Про це заявив голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк.

«Сітенко – професійний управлінець. Протягом останніх двох років він довів, що в непростих умовах Харкова є також хорошим політичним управлінцем — він відстоює інтереси держави. Тому ми підтримуємо його участь у конкурсі на голову Харківської ОДА. Але це рішення викликало неймовірний опір у владному середовищі. Тому до вже існуючих кримінальних справ, за допомогою яких переслідують членів «Самопомочі» у Харківській області, протягом останнього тижня додалися ще дві, зокрема і проти Сітенка. Це означає, що влада боїться, і харківська «Самопоміч» робить правильну справу», – заявив лідер фракції «Самопоміч» у парламенті.

Олег Березюк стверджує, що в разі перемоги у конкурсі домовленості Сітенка з президентською командою будуть відкриті і в інтересах людей.

«Це справа честі – створити нове громадське управління. Комунікувати з владою доведеться, але відкрито, прозоро, чесно і в інтересах людей, а не влади. І домовленості з владою повинні бути відкриті і в інтересах публічного управління, і людей, що живуть у Харківській області», – додав він.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13026 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13027 (16) { ["term_id"]=> int(54) ["name"]=> string(14) "Регіони" ["slug"]=> string(13) "regional-news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(54) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(70) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(54) ["category_count"]=> int(70) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Регіони" ["category_nicename"]=> string(13) "regional-news" ["category_parent"]=> int(1) }
Регіони