«Влада виступила проти власних людей, які виконують функцію держави замість неї», — Березюк

Голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк вимагає від СБУ та МВС негайно надати інформацію про 25-річного добровольця батальйону «Айдар» Павла Валерійовича Герасименка, місце перебування якого після вчорашнього силового розгону блокади торгівлі із окупованими територіями досі невідоме.

«Вчора держава виступила проти власних людей, які виконують функцію держави замість неї. Функцію оголошення економічних санкцій проти держави-агресора, яка окуповує українську територію і нищить українську державу політично і економічно. Держава сказала: «Ні, ми не будемо з вами говорити. Ми вас принизимо, ветерани війни, і захистимо інтереси трьох-чотирьох українських олігархів, які служать агресору». Це не зрада, це просто політична орієнтація – на деспотію.

Влада виступила проти власних людей. А скільки годин уряд витратив для того, щоб вести перемовини з тими людьми, які замість нього працюють? Обмаль! Більше часу було витрачено на організацію вчорашньої операції з приниження людської гідності і гідності ветерана української армії, який прийшов за покликом серця, а не за наказом Міністра оборони у 2014 році захищати країну», — наголосив Олег Березюк.

На його переконання, сьогодні країна потребує реальної стабільності: «Але не стабільності вищого реєстру, яка встановлюється на цвинтарі колоніальної держави, а стабільності розвитку, стабільності опору, стабільності руху від колонії до власного дому».

Відтак, уряд має негайно вступити в переговори з людьми, які виконують його функції, негайно звільнити всіх, хто вчора був заарештований, та звільнити з посад Міністра внутрішніх справ та керівника Антитерористичного центру.

«Тому що влада вчора привела українську державу до дестабілізації та спонукала до внутрішнього конфлікту. Цій державі зараз цього не потрібно.

А цей парламент повинен не сховати голову в пісок і розповідати про втрачені робочі місця, які під окупацією були давно втрачені для української економіки, а визнати реальність і допомогти уряду.

Ми повинні визначити, що у нас є окуповані території, прийнявши відповідний закон. Увесь український народ сьогодні, в тому числі 86, якщо не більше, місцевих рад, допомагають уряду та підтримали блокаду. Опір колонізації там, де ти стоїш, сьогодні має бути нашим гаслом!» – переконаний Олег Березюк.

Олег Березюк
object(WP_Term)#12921 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини