Влада не хоче доводити до суду розслідування Іловайської трагедії та покарати винних, — Семенченко

Головна ціль відвертої брехні навколо Іловайської трагедії – не довести розслідування причин її виникнення до суду, вважає народний депутат України від фракції «Самопоміч» Семен Семенченко.

«Чим більше спливає часу з моменту Іловайської трагедії, тим більше брехні українці побачать з екранів телевізорів та сторінок інтернет- ЗМІ. Головна ціль цієї неправдивої інформації заплутати людей та не довести розслідування причин трагедії до суду. Сьогодні так звані «лідері думок», «волонтери» та депутати використовуючи заздалегідь підготовлені заяви влади, розповідають відверту брехню про добровольців і про те що «рука Москви» керує тими, хто розказує про злочини під Іловайськом», – розповів Семенченко.

Народний депутат повідомив, що сьогодні під час безстрокової акції протесту родичів та побратимів загиблих з вимогою довести справу про Іловайської трагедії до суду, яка почалась 29 серпня 2016 року біля будови Генеральної прокуратури України, до людей вийшов представник ГПУ.

«До родичів загиблих воїнів вийшов перший заступник генпрокурора Дмитро Старожук, який прийняв всі скарги як від потерпілих з приводу затягування слідства. Він запропонував зустрітися за тиждень, але не назвав конкретну дату, коли це діло будуть розглядати в суді», – уточнив Семенченко.

Парламентарій підкреслив, що люди не вірять обіцянкам влади та Генпрокуратурі, і тому акція буде продовжуватися, і вже 8 вересня 2016 року під стінами ГПУ пройде великий збір. Він закликав українців підтримати цю акцію.

«Ми будемо домагатися того, щоб справу передали в суд, так як розслідування по Іловайській трагедії давно закінчено. Зараз справу затягують всілякими експертизами і виникає відчуття, що це буде тривати не один рік. А в цей час, відбувається кампанія по дискредитації добровольців, та спеціальні агентства «відбілюють» начальника Генерального штабу Віктора Муженко», – резюмував Семенченко.

Нагадаємо, 30 серпня 2014 був відкритий спеціальний коридор, по якому українські військові мали покинути оточення. Але під час виходу загинули, були поранені, потрапили в полон та зникли без вісті сотні українських солдатів.
Жоден з військових начальників не названий підозрюваним у іх смерті.

Семен Семенченко
object(WP_Term)#13154 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13155 (16) { ["term_id"]=> int(13) ["name"]=> string(45) "Обороноздатність країни" ["slug"]=> string(7) "defense" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(13) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(127) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(13) ["category_count"]=> int(127) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(45) "Обороноздатність країни" ["category_nicename"]=> string(7) "defense" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13156 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Обороноздатність країни