Віце-президент Єврокомісії закликає Кабмін прискорити роботу над законом про ринок електроенергії

Віце-президент Європейської комісії з питань енергетичного союзу Марош Шефчович надіслав листа Прем’єр-міністру Володимиру Гройсману із закликом пришвидшити процес прийняття закону «Про ринок електроенергії», скликавши зустріч із лідерами коаліції та залучивши народного депутата «Об’єднання «Самопоміч» Лева Підлісецького.

«Я шкодую через повільний прогрес у справі прийняття Закону про ринок електроенергії, який досі пройшов тільки перше читання. Цей закон матиме ключове значення в процесі реформування ринку електроенергії і введення більш прозорих та справедливих правил виробництва і поставок електроенергії.

Функціонування ринку електроенергії на основі чесної конкуренції в кінцевому рахунку сприятиме полегшенню проблем, з якими зіштовхується Україна, наприклад, у сфері енергетичних тарифів.

Скликання зустрічі з лідерами коаліції, яка підтримує уряд у парламенті, а також доповідача за цим законом, народного депутата Лева Підлісецького, може бути корисним для сприяння швидкому прийняттю закону відповідно до третього енергетичного пакету», – йдеться у зверненні.

Лев Підлісецький
object(WP_Term)#12921 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини