Вікторія Войціцька – єдиний політик, яка потрапила до рейтингу «Люди Нового часу 2018»

Заступник головного редактора журналу «Новое Время» Анна Мороз назвала Вікторію Войціцьку від «Самопомочі» депутатом-антиолігархом, яка викриває корупційні схеми, пов’язані з енергетикою».

Журналісти відзначали, що коли олігархи і їх лобісти у парламенті намагаються протягти якісь вигідні для себе правки, то проти них виступають, на жаль, не профільні державні структури.

Вікторія Войціцька – визнаний фахівець в царині енергетики, а впродовж років роботи у парламенті до неї дослухаються і в Міненергетики, і в НКРЕ. Наприклад, саме Вікторія серед тих, хто протидіє схемі ціноутворення «Роттердам+», вона переймається безпекою атомних електростанцій, постачанням газу до осель в регіонах. Силами Войціцької державна компанія «Укрнафта» почала відстоювати нарешті державні інтереси.

До речі, у цьогорічному переліку «Людей Нового часу» вирішили менше приділяти уваги політикам, з огляду на передвиборчу кампанію і чимало популістських гасел.

Однак, пані Войціцька своє місце у рейтингу заслужила виключно діями – це відзначила заступник головного редактора видання «Новое время».

«Люди нового часу» – це проект видання «Новое время» про українців, які найефективніше  і найяскравіше за усіх рухали країну вперед у 2018 році. Редакція вже четвертий рік поспіль  виділяє серед українців тих людей, які самі встановлюють нові стандарти у різних царинах життя – від бізнесу і політики – до культури. Це історії, які доводять, що не лише влада, а й прості громадяни можуть змінити Україну.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини