Вікторія Войціцька про «Київенерго»: “Київська влада демонструє бездіяльність”

Навколо ПАТ «Київенерго» склалася ганебна ситуація, оскільки столична влада не дає можливості залучити нових управлінців до ефективного реформування одного з основних активів, який належить громаді столиці.

Про це 25 травня заявила народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Вікторія Войціцька, коментуючи плановане припинення угоди КМДА з «Київенерго» під час спільного брифінгу з депутатами Київради Сергієм Гусовським та Вадимом Ноздрею.

«Київська влада нічого не робить для того, аби залучити нового управлінця. Та інвестор потрібен… Чому ми про це говоримо? Бо кияни, як ніхто інший, відчули на собі неефективність сьогоднішнього управлінця. Вони відчули це тоді, коли їм виставили платіжки за неспожите тепло чи світло, яким користуються вдень на вулицях», – сказала народний депутат.

Зазначимо, що до порядку денного Київради на 1 червня включений проект рішення «Про припинення Угоди щодо реалізації проекту управління та реформування енергетичного комплексу м. Києва від 27.09.2001, укладеного між КМДА та АЕК «Київенерго». Незважаючи на те, що в назві цього документа фігурує термін «припинення», фактично він спрямований на продовження терміну дії. Зокрема, пропонується перенести дату припинення договору з 31 грудня 2017 на 27 квітня 2018 року.

«Ситуація, яка наразі склалася з енергетичною безпекою столиці, – результат двох чинників: корупції і непрофесійності столичної влади. Замість стратегічного рішення ми маємо імітацію рішення. Слід було провести прозорий конкурс, переможцем якого міг стати міжнародний інвестор з великим досвідом. Ця компанія стала б стратегічним партнером Києва і модернізувала б всю систему теплогенерації та тепломереж столиці», – заявив Сергій Гусовський.

Своєю чергою, депутат Київради Вадим Ноздря відзначив, що проект рішення про припинення угоди з ПАТ «Київенерго» нагадує «домовленість домовитися». А це є логічним продовженням гри у піддавки з великим монополістом, який, керуючись лише своїми особистими інтересами, намагається вичавити останні соки з бюджету міста, а відтак – із кишень киян.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини