Вікторія Войціцька подала до суду на НКРЄКП через незаконне рішення, яке коштувало українцям майже 1,4 млрд грн

Народний депутат від «Об’єднання «Самопоміч», секретар Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Вікторія Войціцька подала до суду щодо визнання незаконною та скасування постанови НКРЄКП №337 від 23 березня 2017 року.

Зазначений документ передбачає підвищення оптової ціни електроенергії на 1,8% з 1 липня. Більш того, зауважує Вікторія Войціцька, постанова була прийнята з грубим порушенням законодавства, зокрема, всупереч попередньому рішенню НКРЄКП про незмінність ціни. «Таке рішення, – акцентує вона, – означає незаконно зібрані зі споживачів тарифні кошти на суму близько 1,4 мільярда гривень. Ці кошти пішли тепловій генерації, 75% якої володіє «ДТЕК» Ріната Ахметова».

Народний депутат додає: «Крім того, що це було порушенням закону, таке рішення ще й призвело до додаткового здорожчання оптової ціни, яка і так була вищою, ніж у наших європейських сусідів. Це врешті спричинило зростання тарифів для непобутових споживачів, тобто бізнесу та бюджетних установ. Також це було одним із факторів підвищення цін на товари та послуги та сприяло зростанню інфляційних показників».

Підсумовуючи, Вікторія Войціцька додає, що не лише подала позов про скасування рішення, але й клопотання щодо його призупинення на момент розгляду справи. «Сподіваюся на послідовну та об’єктивну роботу Окружного адміністративного суду», – резюмує вона.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини