Вікторія Войціцька: «Ми не дамо замовчати справу Павла Шеремета»

Народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Вікторія Войціцька прийняла участь вакції пам’яті загиблого в Києві журналіста Павла Шеремета. Парламентар наголошує: «Павло, його рідні, колеги та всі ми заслуговуємо на те, щоб побачити в даному конкретному випадку справедливість. Ми не маємо права залишити цю справу і цю страшну історію як ще один рядок в книжці про історію України».

Вікторія Войціцька зауважує: «Я ніколи не буду сприймати спокійно відсутність комунікації та дій з боку держави, коли йде мова про те, щоб нарешті знайти винуватців цієї трагедії – виконавців, замовників. Я більш ніж переконана, що знайти винуватців та через них знайти замовників – якщо би було поставлено таке завдання, якщо би була така воля, це було б зроблено».

Відтак, переконана народний депутат, у вересні на справу має звернути увагу парламент. Зокрема, перші виступи у Верховній Раді мають стосуватися цієї трагедії, відсутності результатів у розслідуванні.

Вона підсумовує: «Питання також стоїть дуже просте – як ми, кожен з нас може ходити вулицями, розуміючи, що вибухи трапляються серед білого дня, а хто це робить, не знаходять. Хто це замовляє, не знаходять. Тобто, під загрозу насправді ставиться життя кожного українця.

Я вважаю, що ми, група депутатів, котрі переймаються цим питанням, будемо йти і до міністра, і до голови Служби безпеки, щоб напряму з ними говорити, вимагати не просто пояснень, а конкретних дат, що і коли очікувати від влади по цій справі. Разом з людьми ми маємо вимагати вже конкретного плану дій, чого нам як суспільству чекати. Ми не дамо замовчати цю справу. Це точно».

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини