Вікторія Войціцька: «Газовий монополіст веде абсолютно відверту війну зі споживачами»

Цього тижня до порядку денного Верховної Ради, розповідає народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Вікторія Войціцька, включено ряд важливих для галузі ядерної політики та безпеки проектів законів.

Особливу увагу вона звертає на законопроект 3131. Народний депутат пояснює: «Це соціальний законопроект, який стосується працівників таких компаній, як «Енергоатом», «Укргідроенерго», які сьогодні позбавлені права приватизовувати житло, в якому вони живуть». Ця ситуація є неприпустимою, адже, по-перше, жителі та працівники цих компаній позбавлені права створювати ОСББ та управляти майном, де живуть. По-друге, вони сплачують тарифи як комерційні підприємства, тобто платять у рази більше.

«Також хочу звернути увагу на законопроект 6391-1, – продовжує Вікторія Войціцька. – Він стоїть на четвер. Прошу підтримати, адже мова йде про створення єдиної бази споживачів газу. Це один з найбільш дієвих інструментів для боротьби з монополістом, який зараз веде абсолютно відверту війну».

Приклад свавілля монополіста одразу в декількох областях бачила останні тижні і сама народний депутат. «Я їздила декількома регіонами, – розповідає вона. – Йде інформація, що фактично облгази відключають людей від постачання газу під приводом витоку газу. Після цього викручують руки ОСББ, примушуючи їх підписувати договори та перекладаючи на них обов’язки за те майно, яке їм не належить».

Так, в одному з міст члени ОСББ, яке налічує 70 квартир, вже 22 дні позбавлені газу. «Я була там, написала відповідне звернення в поліцію і хочу звернути увагу правоохоронних органів на свавілля та шантаж», – підсумовує Вікторія Войціцька.

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини