Вікторія Войціцька: «Децентралізація рентних платежів дозволить розвивати газовидобування та збільшить місцеві бюджети»

Народний депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» Вікторія Войціцька закликає парламентарів розглянути та проголосувати у другому читанні законопроект №3038, який забезпечує децентралізацію рентних платежів від видобування вуглеводнів.

«Цей законопроект є елементом фінансової децентралізації. Ухвалення проекту закону матиме прямий вплив на бюджет 2017 року, в тому числі збільшить обсяги місцевих бюджетів», – зазначає Вікторія Войціцька.

Депутат додає, що згідно із міжнародною практикою, саме таким чином стимулюється підтримка з боку місцевих громад в питаннях отримання спеціальних дозволів для компаній, що видобувають газ. Отже, ухвалення законопроекту №3038 – це важлива умова як для розвитку галузі газовидобування, так і для розвитку місцевих громад.

Вікторія Войціцька
object(WP_Term)#13021 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини