«Війна на Донбасі змушує змінити доктрину розміщення військових частин в країні», – Тарас Пастух

У четвер, 8 лютого, Верховна Рада ухвалила проект закону №5027 щодо соціального та правового захисту військових та їх родин. Фракція «Об’єднання «Самопоміч» документ підтримала, адже там закладено вирішення житлових питань підрозділів, котрі внаслідок подій на сході залишилися фактично безхатченками.

Народний депутат від «Самопомочі» Тарас Пастух розповідає: «Військовослужбовці, солдати, старшини, сержанти завжди розміщалися у казармі, службовому житлі, а офіцери мали можливість жити на орендованих квартирах. Але знищення більшості військових частин, у зв’язку з подіями на сході України, та розуміння, що наша загроза і ворог – це Росія, підштовхнуло змінити доктрину нашого захисту та перемістити частину військових частин із заходу на східні терени України. Відповідно, виник брак казарм у військових частинах».

«Завдяки тому, що ми нарешті виділили достатній фінансовий ресурс, Міністерство оборони почало будівництво цих військових містечок, казарм, – продовжує народний депутат. – Але сьогодні це призвело до того, що брак приміщень зробив фактично бездомними великі об’єднання, великі підрозділи, які сьогодні не мають постійних міст дислокації».
Законопроект №5027, підсумовує народний депутат, якраз дає можливість Міністерству оборони укладати договори про оренду житлових приміщень для солдатів, сержантів, старшин.

Тарас Пастух
object(WP_Term)#13127 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини