Війна для влади перетворилася на бізнес, — заява «Самопомочі»

Війна для влади перетворилася на бізнес. Через це стали можливими:

Торгівля з окупантом. Очевидно, що купуючи з окупованих територій товари, ми оплачуємо окупацію. Лицемірно, закликаючи світ посилити санкції проти Росії, влада платить за окупацію з кишень українців.

Фінансування «підконтрольних підприємств» на окупованій території. Здоровий глузд підказує, що контролювати будь-що на окупованій території може виключно окупант. Тому окупант возить озброєння для своїх окупаційних військ потягами державного підприємства «Укрзалізниця».

— Зняття відповідальності з Росії. Тому не був запроваджений воєнний стан, натомість були підписані Мінські домовленості та протягом 3-років не визнана окупація, а Росія зникає з офіційних документів уряду України як джерело війни.

Ці складові не є випадковими — це ретельно продумана схема кривавого бізнесу на неназваній війні.

На цій схемі заробляють можновладці на найвищому рівні за згодою та за підтримки окупанта та відданих йому «царьків Донбасу».

Не існує кращого способу знищити бажання захищати власну країну, аніж торгувати з ворогом. Не може мати честі командир, який віддає наказ припинити вогонь, аби пропустити вагони з вугіллям від окупанта. 700 тисяч вагонів легалізованої контрабанди з окупованих територій нищать мотивацію солдат швидше, за найбільш цинічну пропаганду. Тому що це – правда.

Так само як правдою є російська окупація, яка тримається на російських військових та російському озброєнні, а не на міфічних «терористах».

Парламент має визнати обидві ці правди – назвати Росію окупантом та заборонити торгівлю як з окупованими територіями, так і з самим окупантом.

Фракція «Самопоміч» давно запропонувала законопроект «Про тимчасово окуповану територію України», який також встановлює алгоритм деокупації, аби під виглядом «мирного плану» раптом не амністували військових злочинців та не вибрали їх мерами та депутатами.

Парламенту, очевидно, бракує незалежності для того, щоб позбавити своїх власників надприбуткового бізнесу. Тому «Самопоміч» наполягає на прийнятті закону про відповідальність Росії за окупацію частини України. Це змусить Росію відповісти за свої злочини, а торгівля з окупантом стане щонайменше аморальною.

Але для цього парламентарі потребують підтримки людей, які мають бути більш переконливі, аніж прибутки торговців на передовій. Фракція «Самопоміч» закликає українців допомогти депутатам прийняти проукраїнське рішення.

object(WP_Term)#12921 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#12922 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини