Відведення військ в умовах війни є відступом та здачею територій

Президент України Володимир Зеленський почав дуже небезпечну та авантюрну гру, яка може закінчитися поразкою для всієї країни. Розведення військ у Золотому може означати, що країна довірила формування безпекової політики України Кремлю.

Важко довіряти Президенту, коли справа починається з порушення власних обіцянок. Адже влада декларувала, що розведення військ на Донбасіможливе лише після 7-денного припинення вогню. Проте десятки обстрілів, які відбулися за останні дні, – це не припинення бойових дій, це війна. Відведення військ в умовах війни є відступом та здачею територій.

Політична партія «Об’єднання «Самопоміч» засуджує дії української влади та закликає всі прогресивні сили України долучитися до формування та реалізації справжньої української формули миру.

object(WP_Term)#13016 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини