Відсутність санкцій проти Росії – це допомога ворогові

Одразу кілька депутатів фракції «Об’єднання «Самопоміч» опинилися у санкційному списку РФ. Віце-спікер парламенту Оксана Сироїд, яка теж є в цьому списку, каже, що для себе Росію санкціонувала набагато раніше, ніж та внесла її у санкційні списки.

Проблему бачить в іншому: «Росія як держава, російські громадяни і їхні підприємства володіють в Україні обленерго, банками, стратегічними підприємствами. Наприклад, Олександр Бабаков і його компанія володіє сімома обленерго. Всі ці люди і їхні гроші є загрозою для українців. Україна для свого збереження і захисту людей має викинути російських олігархів і їхні гроші з України».

Ще одна важлива, на думку Сироїд, річ, яку не зробила Україна: «Наша трагедія в тому, що ми не покарали людей, які причетні до війни, яку ми сьогодні ведемо».

Олег Березюк наголошує, що у цьому списку опинились і люди, які борються за незалежність України, є агенти впливу Кремля, які цим списком легітимізуються. Але чому в цьому списку немає тих, хто дійсно торгує з Росією, наприклад «Рошен?»

Олег Березюк, який теж є у санкційному списку, заявив, що в нього на порядку денному важливіші справи. Він зустрічається з канцлером Німеччини Ангелою Меркель, яка з візитом у Києві.

«Ми порушимо питання виключно незалежності України і питання партнерства Німеччини заради незалежної України, а не заради торгівлі з Росією. Мене дивує німецький істеблішмент, який сьогодні каже: ми проти деспотичної Росії, але ми будемо з нею торгувати».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини