Відкритий лист політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» до працівників ЗМІ

Після Революції Гідності всім здавалося, що право, справедливість і демократія – не пусті слова. На жаль, через чотири роки над ними і далі висить гільйотина величезної деспотії і тиранії.
Судовий процес, який відбувається у Харкові над головою Запорізького обласного осередку «Самопомочі» Владиславом Марченком – це лише великий початок деспотичних, тиранічних судочинств в Україні. Влада відверто демонструє, що зневажає людину, зневажає суд і справедливість. І, вочевидь, не планує змінювати свою політику.
Ми звертаємося до всіх журналістів, до вашої професійної гідності. Ми переконані, що неадекватна ситуація, коли попрання демократії замовчується «великими» телеканалами, може бути поборена.
Ми запрошуємо всіх на цей суд в Харкові і закликаємо бути об’єктивними. Просимо вас – не виконуйте замовлення ваших власників. Так, більшість медіа сьогодні мають власників, які також є залежними – так само, як суддя Єжов, який розглядає справу Марченка.
Ми б хотіли, щоб процес над Марченком довів, що після революції Гідності журналісти не повернуться до замовчування резонансних подій на догоду владі, адже саме журналісти тоді не підкорилися і довели, що гідність і професійність існують.
Ми хочемо звернути увагу всіх – демократія згортається. Людей дискредитують, іх закривають по тюрмах. Повернення назад може статися лише за умови мовчазного спостерігання за цим процесом.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини