Відкритий лист Олега Березюка до Президента України

Пане Президенте!

Сміттєва блокада Львова досягнула межі, за якою починається пряма загроза для мільйона людей. Жодні політичні протиріччя, амбіції чи рейтинги не мають права запускати механізм знущання над людьми, який триває вже рік.

Після пожежі на сміттєзвалищі рік тому та закриття полігону, всі області України під тиском з Києва відмовилися приймати сміття зі Львова.

Львівська ОДА рік не спроможна виділити ділянку під полігон та сміттєпереробний завод, навіть за умов імітації втручання Прем’єр-міністра.

Перевізникам не дають виконувати роботу, приватних і комунальних власників полігонів відверто залякують. Органи правопорядку замість захисту порядку є лише одним із інструментів блокади, що забезпечує тиск на перевізників та власників сміттєзвалищ.

У жодній цивілізованій країні неможливо уявити, щоб керівництво держави своїми руками тероризувало мільйон своїх громадян. В Україні поза правовими механізмами, у найкращих традиціях телефонного права вся державна машина працює заради того, щоб втопити Львів у смітті.

Я звертаюсь до Вас як до Президента України – припиніть знущання над мільйоном громадян України.

Я вимагаю:

– негайно відкрити полігони, аби Львів міг вивозити сміття;

– забезпечити безперешкодне вивезення сміття;

– виділити ділянку для нового резервного полігону для Львова та 4-х районів області, який відповідатиме Державним будівельним нормам В.2.4-2- 2005 «Полігони твердих побутових відходів».

Жодні рейтинги чи політичні амбіції  не вартують життя і здоров’я людей.

object(WP_Term)#13125 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини