Відкриті списки в дії: як «Самопоміч» формуватиме список на парламентські

«Не Садовий буде ухвалювати рішення, хто яке місце матиме – а рядові активісти. Принцип відкритих списків в дії». Так охарактеризував принципи відбору та рейтингування кандидатів до парламенту від «Самопомочі» лідер політичної сили
Андрій Садовий.

Йдеться про те, що в партії формуватимуть список на майбутні парламентські вибори на основі голосування партійців в регіонах – кому останні нададуть перевагу, той і посяде вище місце у загальному списку партії. Ця процедура стартує вже із 13- го та триватиме до 27 травня.

«Ми підтримуємо закон про вибори до парламенту за пропорційною системою із відкритими списками. Оскільки парламент його досі не ухвалив, ми, як партія, будемо самі застосовувати ці принципи. Все максимально відкрито і прозоро», – каже Андрій Садовий.

Наразі активісти «Самопомочі» рейтингуватимуть чинних членів фракції в парламенті, а також представників регіональних осередків. При цьому, ще одну третину майбутнього списку зарезервовано для громадських активістів, незалежних експертів та потенційних союзників.

Нагадаємо, раніше Андрій Садовий заявив, що понад 80% у списку «Самопомочі» до парламенту займатимуть нові «обличчя». Крім того, партія планує дотримуватись гендерної квоти.

Після формування виборчого списку його так само, як і на виборах до парламенту в 2014 році, в «Самопомочі» обіцяють зробити публічним для загального обговорення.

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини