«Відкриті списки» в дії: Кого делегували до списку «Самопомочі» Черкаси?

В обласних організаціях «Об’єднання «Самопоміч» триває рейтингування майбутніх кандидатів у народні депутати від партії. Сьогодні голосування провели у Черкасах.

В’ячеслав Скічко – керівник обласної організації «Об’єднання «Самопоміч», відомий на Черкащині військовий волонтер, також активно займається підтримкою створення у Черкасах ОСББ, посів за рейтингом між партійцями перше місце.

«Бути народним депутатом – це велика відповідальність і серйозна робота. Тому дякую моїм колегам, що запропонували мою кандидатуру. Рішення колег ми обговорили у родині і дружина мене підтримала», – прокоментував голосування В’ячеслав Скічко.

Другу сходинку в рейтингу кандидатів від області посіла Діна Жук-Вербова. Вона очолює Чигиринську районну організацію партії та є депутаткою місцевої ОТГ, активно займається розвитком туризму. Третьою стала Наталія Коваль, яка очолює осередок «Самопомочі» у Шполі. Далі – депутат Черкаської міської ради та голова міської організації «Об’єднання «Самопоміч» Олексій Романов. І закриває п’ятірку черкащан Олександр Мокрієнко – голова Канівської міської організації «Об’єднання «Самопоміч».

За підсумками рейтингування народних депутатів, які входять до складу фракції «Самопоміч», у першій п’ятірці опинилися Олег Березюк, Оксана Сироїд, Тетяна Острікова, Ірина Сисоєнко та Олег Лаврик відповідно.

Нагадаємо, з 13 до 27 травня у всіх обласних організаціях «Об’єднання «Самопоміч» відбудуться загальні збори, де члени партії формуватимуть список майбутніх кандидатів у народні депутати у виборчому списку «Самопомочі».

Партійці наразі рейтингують чинних членів фракції в парламенті, а також представників регіональних осередків. При цьому, ще одну третину майбутнього списку зарезервовано для громадських активістів, незалежних експертів та потенційних союзників.

Усі члени партії відповідної обласної організації визначають порядковий номер кандидата у робочому списку шляхом таємного голосування з використанням бюлетенів.

object(WP_Term)#12918 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини