«Відкриті списки «Самопомочі»: завтра партія представить кандидатів до Верховної Ради і публічно визначатиме їх місця у списку

Чесні і досвідчені народні депутати та 80% нових облич – із таким списком «Об’єднання «Самопоміч» піде на парламентські вибори. Незважаючи на те, що у чинного парламенту не вистачило політичної волі ухвалити виборчий закон із відкритими списками, партія самостійно вирішила впроваджувати цей принцип у себе вже зараз. І в середу проведе фінальне обговорення та підсумки рейтингів в областях.
Про це в ефірі «Свободи слова» на ICTV сказав лідер «Самопомочі» Андрій Садовий.

«На парламентські вибори ми йдемо як об’єднання, 30% резервуємо для лідерів громадських думок, експертних середовищ, а в себе всередині проводимо рейтингування. По-перше, чинних депутатів Верховної Ради, які працюють у фракції «Самопомочі». Кожна обласна організація збирається і виставляє їм оцінки за їхню роботу. І потім ми будемо бачити, хто буде мати першу позицію, хто другу, хто третю і так далі. І те саме стосується наших лідерів в областях», – сказав Андрій Садовий.

Фінальний список, який сформується у середу, «Самопоміч» виставить на публічне обговорення та передасть його антикорупційним організаціям: руху «Чесно», Центру протидії корупції, Опорі, Transparency International.

«Будемо просити, щоби вони оцінили кожного з кандидатів. Тому що в парламент мають заходити гідні, якісні люди. Ми вже маємо певний досвід і готові йти вперед, просити українців про довіру в наступному парламенті», – наголосив Андрій Садовий.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини