«Відкриті списки» «Самопомочі»: результати в дванадцяти областях

Рівненщина:

Регіональний список:

  1. Микола Бляшин – адвокат, депутат Рівненської міської ради.
  2. Алла Лосік, громадська активістка, зоозахисниця.
  3. Юрій Шадий, депутат Здолбунівської районної ради, станичний у Здолбунівській районній організації НСОУ «Пласт».
  4. Олександр Добринський – голова Сарненської районної організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч», член ради Західноукраїнського орнітологічного товариства.

Рейтингування народних депутатів:

  1. Олег Березюк
  2. Оксана Сироїд
  3. Ірина Подоляк
  4. Руслан Сидорович
  5. Тетяна Острікова

Закарпатська область

Регіональний список:

  1. Іван Сурмачевський, підприємець. 
  2. Тетяна Леготай, підприємець. 
  3. Тарас Шкирта, підприємець.
  4. Віталій Собко, директор школи.
  5. Ігор Маді, підприємець.    

Рейтингування народних депутатів:

  1. Олег Березюк 
  2. Оксана Сироїд
  3. Олег Лаврик
  4. Анна Романова
  5. Ірина Сисоєнко

Херсонська область

Регіональний список:

  1. Андрій Дмитрієв, підприємець.
  2. Олександр Яковлєв, підприємець.
  3. В’ячеслав Білковський, підприємець.
  4. Валентина Покотілова, ректорка Херсонського економіко-правового інституту.
  5. Олександр Казаку, приватний підприємець.
  6. Олександр Журавльов, підприємець.

Рейтингування народних депутатів:

  1. Олег Березюк
  2. Олег Лаврик
  3. Роман Семенуха
  4. Тетяна Острікова
  5. Оксана Сироїд

Сумщина

Регіональний список:

  1. Зименко Олександр, підприємець.
  2. Пащенко Інна, журналістка.
  3. Назаренко Олена, заступниця начальника департаменту освіти Сум.
  4. Чепурний Андрій, підприємець.

Рейтингування народних депутатів:

  1. Олег Березюк
  2. Олег Лаврик
  3. Роман Семенуха
  4. Оксана Сироїд
  5. Тетяна Острікова

Вінниччина

Регіональний список:

  1. Ігор Хміль, заступник голови Вінницької облради.
  2. Людмила Стефаненко, депутатка Тростянецької районної ради.
  3. Олександр Зерщиков, депутат Вінницької міської ради.
  4. Сергій Кушнір, президент волейбольного клубу Суперліги України «Серце Поділля».
  5. Леонід Дідусенко.
  6. Наталія Брезденюк.

Рейтингування народних депутатів:

  1. Олег Березюк
  2. Оксана Сироїд
  3. Олег Лаврик
  4. Ігор Діденко
  5. Тетяна Острікова

Луганщина

Регіональний список:

  1. Віталій Чуприна, приватний підприємець.

Рейтингування народних депутатів:

  1. Олег Березюк
  2. Тарас Пастух
  3. Олег Лаврик
  4. Роман Семенуха
  5. Оксана Сироїд

Чернігівська область

Регіональний список:

  1. Костянтин Смалій, тренер-викладач з дзюдо та самбо, голова фракції «Самопоміч» у Ніжинській міській раді.
  2. Дмитро Тимошик, експерт у сфері бюджетування.
  3. Олеся Тимошик, голова Чернігівського міського осередку «Самопомочі».
  4. Світлана Рожок, громадська діячка, юристка, експертка у сфері ЖКГ

Рейтингування народних депутатів:

  1. Оксана Сироїд
  2. Олег Березюк
  3. Анна Романова
  4. Олег Лаврик
  5. Любомир Зубач

Волинська область

Регіональний список:

  1. Руслан Хомич, сільгоспвиробник, голова асоціації фермерів Волині.
  2. Аліна Базарнова, голова профспілки Маневицького торфобрикетного заводу, депутат Маневицької районної ради.
  3. Костянтин Зінкевич, підприємець, депутат Волинської обласної ради.
  4. Любов Балицька – юрист, керівник Камінь-Каширського відділу Головного територіального управління юстиції.
  5. Олексій Панасюк, підприємець, власник приватного транспортного підприємства «Панастранс», депутат Волинської обласної ради.

Рейтингування народних депутатів:

  1. Тетяна Острікова
  2. Олег Березюк
  3. Роман Семенуха
  4. Олег Лаврик
  5. Тарас Пастух

Запоріжжя:

Регіональний список:

  1. Віта Провандовська, громадська діячка, голова Токмацької міської організації партії.
  2. Олеся Крамаренко, громадська діячка.
  3. Роман Романов, депутат Мелітопольської міської ради.
  4. Олег Корольов, депутат Запорізької міської ради, голова Запорізької міської організації партії.

Рейтингування народних депутатів:

  1. Роман Семенуха
  2. Олег Березюк
  3. Тетяна Острікова
  4. Ірина Сисоєнко
  5. Анна Романова

Миколаївщина

Регіональний список:

  1. Віталій Поливода – підприємець, юрист за освітою, голова Миколаївської обласної організації «Об’єднання «Самопоміч».
  2. Олександр Береговий – громадський діяч, депутат Баштанської районної ради.

Рейтингування народних депутатів:

  1. Ірина Сисоєнко
  2. Олег Березюк
  3. Оксана Сироїд
  4. Олег Лаврик
  5. Тарас Пастух

Кіровоградська область

Рейтинг народних депутатів

1. Роман Семенуха
2. Ірина Сисоєнко
3. Тетяна Острікова
4. Олег Лаврик
5.Олег Березюк

«Відкриті списки» «Самопомочі» будуть формовані за таким принципом:
– активісти партії в регіонах таємно рейтингують чинних нардепів від партії і представників регіонів. Так буде сформовано 2/3 списку; 
– ще одна третина є відкритою для громадських активістів і незалежних експертів; 
– весь сформований список кандидатів буде оприлюднений для громадського обговорення.

Загалом список буде складатися на 80% з нових облич.

 

 

 

object(WP_Term)#8381 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(3942) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(3942) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини