Від виживання до достатку

Борислав повинен стати вагомим гравцем на нафтовому ринку України. Це ключовий висновок чергового засідання робочої групи, яка працює над формуванням рівних партнерських стосунків громади Борислава та «Укрнафти».

Зараз група працює над конкретним переліком вимог громади Борислава до нафтовидобувного монополіста, а також до уряду та міжнародних організацій. Наразі готується грунт для проведення у місті виїзного засідання Кабінету Міністрів України.
Модератор групи, голова фракції «Самопоміч» у Верховній Раді Олег Березюк повідомив, що уже домовився про зустріч з міністром екології. Також найближчим часом Бориславу слід чекати гостей з двох великих європейських банків – ЄБРР та ЄІБ, а також послів з кількох важливих для України країн-партнерів. Це хороший шанс для міста залучити іноземні інвестиції та розвивати як родовище, так і інфраструктуру міста.

«Перед міською радою має стояти чітка мета: збільшення видобутку нафти згідно всіх екологічних норм. Це не тільки прибуток для міста, але й підвищення рівня безпеки мешканців через дегазацію свердловин. Паралельно у місті мають думати над інноваціями – створювати новітні підприємства, які зможуть переробляти нафтопродукти і створювати додаткову вартість для міста. Для цього треба створити нову інституцію – підрозділ міської ради, який займатиметься розвитком нафтовидобувної галузі», – коментує Олег Березюк.

Олег Березюк
object(WP_Term)#12923 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#12924 (16) { ["term_id"]=> int(133) ["name"]=> string(12) "Статті" ["slug"]=> string(9) "analytics" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(133) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(431) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(133) ["category_count"]=> int(431) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Статті" ["category_nicename"]=> string(9) "analytics" ["category_parent"]=> int(1) }
Статті