Від України очікують реформ, – Садовий після зустрічей в Конгресі США

Лідер Об’єднання “Самопоміч” Андрій Садовий та голова фракції “Самопомочі” Олег Березюк зустрілись у Вашингтоні з головою комітету Конгресу США з міжнародних питань Едом Ройсом.

Конгресмен Ройс запевнив українську делегацію у підтримці України. “В Конгресі ми маємо потужну підтримку. Конгресмен Ройс неодноразово відвідував Україну і стоїть на твердих позиціях щодо опору російській агресії. Тут все чітко і очевидно. Натомість, від нас очікують реформ. Зокрема, у Вашингтоні дуже пильно слідкують за розвитком ситуації навколо законопроекту про антикорупційний суд.

Для всіх тут очевидно, що українська влада зараз намагається узалежнити його і зробити недієздатним. Це може дуже погано закінчитись. Я сподіваюсь Президент Порошенко усвідомлює всі наслідки.” – розповів Андрій Садовий.

Раніше керівництво “Самопомочі” зустрілось з МВФ, спецпредставником Держдепу Куртом Волкером, а також обговорило ухвалення закону про антикорупційний суд з помічником держсекретаря США з європейських та євразійських справ Весом Мітчелом.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини