
Лідер Об’єднання “Самопоміч” Андрій Садовий та голова фракції “Самопомочі” Олег Березюк зустрілись у Вашингтоні з головою комітету Конгресу США з міжнародних питань Едом Ройсом.
Конгресмен Ройс запевнив українську делегацію у підтримці України. “В Конгресі ми маємо потужну підтримку. Конгресмен Ройс неодноразово відвідував Україну і стоїть на твердих позиціях щодо опору російській агресії. Тут все чітко і очевидно. Натомість, від нас очікують реформ. Зокрема, у Вашингтоні дуже пильно слідкують за розвитком ситуації навколо законопроекту про антикорупційний суд.
Для всіх тут очевидно, що українська влада зараз намагається узалежнити його і зробити недієздатним. Це може дуже погано закінчитись. Я сподіваюсь Президент Порошенко усвідомлює всі наслідки.” – розповів Андрій Садовий.
Раніше керівництво “Самопомочі” зустрілось з МВФ, спецпредставником Держдепу Куртом Волкером, а також обговорило ухвалення закону про антикорупційний суд з помічником держсекретаря США з європейських та євразійських справ Весом Мітчелом.
