«Від Харкова до Росії – 30 км. Місто можуть обстріляти, навіть не перетинаючи кордон», – Тетяна Бідняк

«У перші дні війни я поїхала в 92-ту бригаду, щоб перевірити, чи можуть вони захистити мене і мою сім’ю. Приїхала і побачила сміливих хлопців, в яких не було навіть шкарпеток. Тоді ми разом з волонтерською групою «Help Army», разом з народом підняли армію. Ми її годували, взували та одягали, ремонтували техніку. Завдання, яке перед нами стоїть – гарантувати безпеку», – так 4 номер списку «Самопомочі», харківська волонтерка Тетяна Бідняк, познайомилася з реаліями війська.

Формування сильної професійної армії та спокій кожного українця – безпекові пріоритети для «Самопомочі» у новому парламенті, впровадження яких буде відстоювати Тетяна Бідняк.

«Війна, яка тут, поруч, не дасть країні розвиватися. У військових є такий термін «на відстані роботи ствольної артилерії». Від Харкова до кордону – 30 км. Ворог може навіть не заходити на територію України, щоб обстріляти місто. Тому для мене принциповим є питання безпеки», – заявила в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV Тетяна Бідняк.

Тетяна – волонтер з багаторічним стажем, з першого дня війни вона долучалася до забезпечення військових всім необхідним. Співзасновниця та координаторка кількох волонтерських організацій та фондів. Вона з власного досвіду знає, що необхідне для української армії.

«Усі ці роки я допомагаю армії, але не можу впливати на процеси системно. Ні Міністерство оборони, ні Генеральний штаб не мають законодавчо врегульованих можливостей, наприклад, оперативно закуповувати техніку. У нас на передовій на «тазіках» іржавих досі їздять. Наші бійці не забезпечені в достатній кількості легкою броньованою технікою. Для мене пріоритет – безпека, сильна професійна армія.

Команда «Самопомочі» давно над цим працює. Я продовжуватиму цей шлях, і крім волонтерства, допомагатиму армії на законодавчому рівні», – пояснила Бідняк.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини