Верховна Рада зробила крок до розслідування корупційних оборонних схем чинної влади

У четвер, 6 грудня, Верховна Рада продовжила на півроку роботу тимчасової слідчої комісії для розслідування фактів розкрадання у Збройних силах України. Цим рішенням парламент, зокрема, доручив низці органів розсекретити деякі матеріали щодо продажу військового майна та інших об’єктів права власності Міноборони та Збройних сил у період 2004-2017 років.

Крім того, Комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендували внести на розгляд парламенту законопроект про зміни до Кримінального кодексу, щоб не застосовувати строки давності у питанні притягнення до кримінальної відповідальності щодо злочинів, внаслідок яких Збройні сили втратили боєздатність.

Фракція «Об’єднання «Самопоміч» ініціативу підтримала, а народний депутат Тарас Пастух переконаний: органу варто зосередити увагу і на тому, що нині відбувається в оборонному секторі. Власне, на цьому «Самопоміч» наполягала ще з початку створення комісії.

Тарас Пастух наголошує: «Комісії дійсно вдалося відкрити цілий ряд кричущих фактів щодо розкрадання Збройних сил. Але не менш важливо, що відбувається у теперішній період.

Вся країна є свідком того, як на території України щороку вибухають склади, що послаблює обороноздатність нашої країни. Склади вибухають не на тисячі, не на мільйони, а вже фактично на мільярди. Вся країна чує про корупційні скандали навколо закупівель Міністерства оборони».

Такі факти, підсумовує народний депутат, не можна залишати поза увагою. Відтак, комісія повинна не обмежуватися діяльністю тільки попереднього керівництва держави, а має включати і період теперішнього керівництва.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини