«Вчорашня спроба реваншу олігархічних сил вдалася на 50%», – Олег Березюк про останній день голосування 6-ї сесії парламенту

Як зазначає голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» у парламенті Олег Березюк, вчора у Верховній Раді був дуже непростий день. На його переконання, з точки зору філософського поняття дороги вдалося отримати непоганий результат, але з точки зору життя окремої людини — це катастрофа.

«Спроба реваншу олігархічних сил вдалася їм на 50%. Коли у зал були внесені зміни до бюджету на 2017 рік, була використана технологія примусу та нагороди, і «дерибан» бюджету у формі «солодких цукерок» для деяких депутатів здійснив своє олігархічне чудо.

На превеликий жаль, Кабінет Міністрів «злив» медичну реформу – найкраще пропрацьовану реформу — так, не ідеальну, важку, але вона мала б впроваджуватися протягом наступних чотирьох років», – наголошує народний депутат і додає, що на, превеликий жаль, олігархічна влада знов не дає можливості проголосувати Антикорупційний суд, та все-таки парламент втримався від спокуси залежності і не проголосував за абсолютно олігархічного, ручного аудитора Антикорупційного бюро, який мав знищити НАБУ та САП зсередини.

Кажучи загалом про шосту сесію Верховної Ради VIII скликання, Олег Березюк називає її континуальною спробою реваншизму олігархії і служіння російській імперіалістичній агресії.

«Сесія була дуже складною. Але разом з людьми і завдяки їм вдалося ізолювати торгівлю на крові, через що виграв ВВП країни, через що українські підприємства на підконтрольній території почали більше працювати і приносити користь нашим людям і казні, а окупаційний режим перестав отримувати гроші з українського бюджету. Як результат, люди побачили абсолютно брехливу політику уряду щодо палива, газу і вугілля, Роттердам+ став очевидним фейком, обкраданням українського бюджету і української людини.

Крім того, люди побачили, що олігархат – це реальна управлінська система України, а загроза деспотії зростає. Ми це побачили на прикладі Полтави, де люди встали на свій захист за свободу життя і пересування, але проти них була поліція. Ми побачили неймовірно складний і небезпечний процес у Бережинці, де тітушки, яких захищали співробітники МВС, палили збіжжя, але люди також встали на свій захист. І ми бачили Львів, де люди також встали, захистили себе, але, на превеликий жаль, треба було вдаватися до такого неймовірно складного, архаїчного способу захисту як голодування. Але це все шлях. Дорога простою не буде», – зазначив Олег Березюк.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини