«Вчора ховалися від відповідальності, сьогодні своїм бездіянням знущаються над здоров’ям людей», – Олег Березюк

Голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» закликав усі фракції парламенту сьогодні прийти на засідання Комітету охорони здоров’я та змусити комітет схвалити законопроект про реформу медицини, аби завтра винести його на голосування у зал Верховної Ради.

«Цей парламент не хоче іти далі. Він готує фейкові законопроекти щодо об’єднання кодексів на тисячу сторінок, де є маса служінь олігархату, псевдодемократичні закони про конституційний суд, який буде ще більше служити олігархату, прийняття фейкового реформаторського закону про пенсійну реформу, якого ніхто не читав…

Але законопроект, який пропрацьований найбільше, можливо не перфектний, але чітко концептуальний і зрозумілий, законопроект, який принесе людям користь від медичного обслуговування, можливо, вперше за 25 років, – про медичну реформу, парламент не збирається голосувати і діяти», – зазначає Олег Березюк.

Народний депутат називає такі дії злочином, рівноцінним вчорашньому:

«Вчора ховалися від відповідальності, сьогодні своїм бездіянням знущаються над здоров’ям людей. Я закликаю усі фракції та їхніх керівників сьогодні прийти на засідання медичного комітету, змусити комітет допрацювати законопроект, щоб завтра винести у зал. І поруч із законами про Антикорупційний суд та спрощення процедури зняття недоторканності із народних депутатів, ухвалити завтра цей законопроект. Це буде дія, яка підтверджуватиме слова любові до українських людей, які ви говорите перед виборами, але говорите неправду».

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини