Василь Гацько: «На виборах у 2019 році має перемогти Україна»

«ДемАльянс» і «Самопоміч» сформували політичний союз, аби за наступні декілька років зробити те, чого не зробила попередня влада за двадцять сім. Про це в ефірі телеканалу «ЗІК» заявив співголова ДемАльянсу Василь Гацько.

«Яку країну сьогодні будує президент Порошенко? Відповідь проста – ту саму країну, яку будували перед тим Кучма, Тимошенко з Лазаренко та Янукович. Це країна олігархів та бідних людей.

Для нас очевидно, що у 2019 році перемогти на президентських і парламентських виборах має Україна. Не Росія та її політичні проекти, не олігархат, а Україна. З цих міркувань ми розуміли, що зобов’язані шукати шлях до об’єднання».

Василь Гацько переконаний, що союз «ДемАльянсу» та «Самопомочі», висування єдиним кандидатом від проукраїнських некорумпованих політичних сил у президенти Андрія Садового – це перший крок.

«Ми формуємо політичний союз для перемоги на виборах. Цей союз буде ширшим. Бо за наступні десять років нам потрібно зробити те, що не зробила попередня влада за попередні двадцять сім».

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини