Ваш вибір впливає не лише на те, що є зараз, а й на те, що буде після нас

“Час платити більше податків” – заявила група американських мільярдерів. 

Вони пропонують покласти податковий тягар не на бідних, а на себе самих. Бо даючи більше суспільству отримаєш більше і сам. 

Можете уявити подібне в Україні? 

Якби таке було в нас, то ми б отримали черговий Роттердам + чи акциз на вживані авто. Мільйони бідних далі платили б за примхи одиниць надбагатих. Ми б знову дотували чиїсь вілли і приватні літаки замість того, щоб будувати лікарні і дороги для всіх. 

Цей пост не про соціалізм. Він про здатність думати категоріями вищими за шкурний інтерес та про еліти. 
Америка – велика країна, бо має велику еліту, яку мислить масштабами століть і любить свій народ. Україна – бідна країна, бо її еліта – це зграя дикунів, яка намагається зжерти все і сьогодні. Від неї не лишається нічого, крім випаленої землі і карикатурних палаців. Це звичайнісінькі рагулі, які вижили у бандитських війнах дев’яностих, чи осідлали бюджетні потоки в двотисячних. 

З ними в нас немає майбутнього. 

Вони пожирають наше майбутнє разом з ікрою на сніданок.

Більш за все вони прагнуть зберегтися, і для цього їм потрібні ваші голоси. 

Вони зараз будуть годувати вас безплатною «гречкою», тішити дармовими концертами, чи обіцяти золоті гори в телерекламі.

А щойно переоберуться – далі будуть нас грабувати. Виділяти собі дотації, ділити бюджети темними ночами, робити те, що робили завжди – відбирати майбутнє. 

Від них нас ніхто не врятує. Ні НАТО, ні ЄС. Це битва, в якій маємо битися ми самі.

Ми маємо від них очистись, щоб вони не з’їли нашу країну, щоб нарешті дати людям можливість чесно працювати на своїй землі, щоб майбутнє в нас було в приципі. 

Голосуючи, пам’ятайте, що ваш вибір впливає не лише на те, що є зараз, а й на те, що буде після нас. Ми всі є відповідальні за майбутнє – яким воно буде і чи буде взагалі.

Ірина Подоляк
object(WP_Term)#13026 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13027 (16) { ["term_id"]=> int(133) ["name"]=> string(12) "Статті" ["slug"]=> string(9) "analytics" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(133) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(431) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(133) ["category_count"]=> int(431) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Статті" ["category_nicename"]=> string(9) "analytics" ["category_parent"]=> int(1) }
Статті