“Вакарчук особисто запропонував обговорити тему спільних кандидатів на мажоритарці”, – Садовий

Під час телефонної розмови Святослав Вакарчук запропонував Андрію Садовому обговорити висунення спільних кандидатів по мажоритарці. Про це лідер “Самопомочі” написав у своєму Facebook.

“Вчора після ефіру програми «Право на владу» мені зателефонував Святослав Вакарчук і запропонував зустрітись, аби обговорити тему непоборювання на мажоритарних округах. Домовились на вівторок-середу у Львові, коли Славко буде з концертом”, – написав Садовий.

Уже сьогодні вранці під час прес-конференції штаби партій “Голос” та “Сила людей” у Рівному заявили про підтримку кандидата від “Самопомочі”. Згодом на офіційній сторінці партії “Голос” з’явилася інформація, що ніякої підтримки не існує.

“А сьогодні от таке. Святославе, якщо у вас там вкрали доступ до партійного Facebook, то моргни”, – прокоментував Садовий.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини