«В уряді має бути окрема посада віце-прем’єр-міністра з питань туризму та інфраструктури», – Садовий

Підтримувати розвиток туристичної галузі України обіцяє кандидат у Президенти Андрій Садовий. Він першим із учасників передвиборчих перегонів підписав відповідний меморандум із туристичною спільнотою, зобов’язавшись у разі перемоги сприяти формуванню ефективної індустрії.

«Прикро, але дуже небагато українських урядників розуміють, що 10% грошей світу «крутяться» в туризмі. На моє переконання, туризм для України – це насамперед десятки тисяч робочих місць. Це сотні мільйонів доларів, які можна інвестувати в економіку, і які дадуть імпульс для малого і середнього бізнесу. Це можливість об’єднати країну», – сказав Андрій Садовий та закликав й інших кандидатів у Президенти взяти на себе зобов’язання щодо розвитку туризму.

На переконання політика, в уряді необхідно створити окрему посаду віце-прем’єр-міністра з питань туризму та інфраструктури.

«Бо це взаємопов’язані речі. Нам нині потрібно відновити роботу всіх аеропортів в обласних центрах, організувати пряме сполучення між ними – не через Київ. Зробити інвентаризацію, визначити точки росту, як, наприклад, промисловий туризм, організувати якісну промоцію. А долучати туризм до культури чи спорту, як це в різні часи пропонувалося, означає «замурувати» його, щоб не заважав», – наголошує Садовий.

Він ділиться власним досвідом, коли, розпочавши працювати міським головою Львова, одним із пріоритетних напрямків розвитку визначив саме туризм:

«Це був 2007 рік, і всі з мене сміялися. Мовляв, який туризм, треба важку промисловість розвивати. Але сьогодні Львів приймає 2,5 мільйона туристів на рік, річні інвестиції в економіку міста становлять 17 мільярдів гривень, розвивається летовище, відкриваються нові напрямки. І головне – люди мають роботу, а не виїжджають за кордон».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини