В Україні відкрилась Антикорупційна ініціатива Європейського Союзу

У четвер, 1 червня, відбулося відкриття Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні. Ініціатива спрямована, зокрема, на зміцнення потенціалу державних органів щодо боротьби з корупцією, посилення парламентського нагляду за процесом реформування, глибше залучення до антикорупційної боротьби ЗМІ, органів місцевого самоврядування та громадянського суспільства.

Коментуючи створення ініціативи, народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» та голова парламентського Антикорупційного комітету Єгор Соболєв зауважує: «Ми отримаємо групу потужних прокурорів, слідчих, посадовців, які змогли зламати корупцію в інших країнах та які будуть весь час займатися справами України. Вони приїжджатимуть сюди, аналізуватимуть стан справ, розповідатимуть це у своїх державах і в нас. Це те, чого ми домагалися».

Він додає: «У нас вчора була невеличка закрита розмова за участі єврокомісара Хана, керівника представництва Євросоюзу, Артема Ситника, Назара Холодницького, Наталії Корчак. Я сказав, що зараз маємо два завдання. По-перше, не дати зламати незалежність Антикорупційного бюро, Антикорупційної прокуратури та остаточно знищити НАЗК, яка ще не стала працюючим органом. По-друге, створити Антикорупційний суд. Нам потрібні вироки, потрібно, аби топ-корупціонери не просто відчули себе у небезпеці, що їх можуть затримати та заарештувати НАБУ з САП, а що вони можуть опинитися у в’язниці, отримати реальні терміни, а їх майно може бути конфісковане».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини