В середу відбудеться засідання Ради коаліції з питань підготовки бюджету та Конституційних змін

В середу відбудеться засідання Ради коаліції з питань підготовки бюджету та Конституційних змін. Про це повідомив Голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк.

«Нами була ініційована зустріч коаліції, адже питань, які потребують нагального вирішення на Парламентському рівні чимало. Це і питання ухвалення бюджету на 2015 рік, і потреба внесення змін до Конституції, тому необхідно у форматі коаліції їх пропрацювати і прийняти відповідні рішення», – констатував він.

Він зауважив, що Уряд чітко не представив дохідну і видаткову частини бюджету, відсутні чіткі пропозицї щодо його наповнення за рахунок знищення корупційних схем та олігархічних прокруток.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13021 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини