В громаді має бути господар, який буде не тільки витрачати кошти, а й вмітиме їх заробляти

У цьому переконаний кандидат від «Самопомочі» на посаду мера Зіньківської ОТГ Федір Кравченко.

«Перші вибори у нашій громаді пройдуть вже 22 грудня. Важливий крок при створенні кожної громади – обрати відповідальну та розумну владу. Бо тільки тоді села та міста зможуть повноцінно розвиватися та багатіти», – зазначає Кравченко.

Додає, що необхідно вміти збагачувати ОТГ, а не тільки витрачати кошти. І тоді українські села та містечка бути нічим не гірші за європейські.

«ОТГ – це зовсім інша форма господарювання. Бо до сьогодні принцип роботи місцевого самоврядування був у освоєнні грошей, а про розвиток ніхто не думав. ОТГ – це причина розвиватися та думати наперед. Щоб громада могла витрачати більше грошей, їй потрібно більше заробляти. А зможе вона це зробити, якщо ефективно та справедливо розпоряджатиметься ресурсами та створюватимуться робочі місця, які будуть давати податки», – переконаний Федір Кравченко.

 
object(WP_Term)#13016 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини