Уряд пропонує збільшити загальні витрати роботодавця на працівника, — Журжій

При всій повазі до Андрій Рева, але спроби відновити градацію по нарахуванню ЄСВ (до 2016 року в Україні існувало 78 ставок), так як і спроби прибрати верхню межу для нарахування ЄСВ, не сприятимуть спрощенню адміністрування та виведенню з тіні сотень мільярдів тіньових зарплат українців.

Пенсійний фонд України – БАНКРУТ!!!

В першу чергу, з точки зору довіри майбутніх пенсіонерів!

Запропонованим кроком Уряд пропонує збільшити загальні витрати роботодавця на працівника! А можна було б підняти працівнику зарплату.
І ще: ніхто не бажає сьогодні відраховувати свої кошти в Пенсійний фонд, віддаючи перевагу зарплатам в конвертах.

Що потрібно зробити, на мою думку:

– ліквідувати ЄСВ/квазі податок з 01.01.2018! – як це пропонувалось в 2015 році. Щоб у жодного міністра і гадки не було щось там підняти!

– прибрати державу від пенсійних накопичень та ліквідувати Пенсійний фонд;

– запровадити накопичувальну систему пенсійного страхування – чим більше накопичив тим більша пенсія;

– перейти на виплату мінімальної соціальної пенсії з державного бюджету для малозабезпечених верств населення;
Хто сказав, що ті копійки, які сьогодні платить держава, мають сплачуватись за рахунок працюючих сьогодні україінців?!

– знизити загальне навантаження на фонд оплати праці до 20-25%.

Враховуючи, що за перші 4 місяці 2017 року сумарні надходження від ПДФО та ЄСВ з фонду оплати праці зросли на 7,3 млрд. гривень або на 35% в порівнянні з 2016 роком, Україна може дозволити собі поступове зниження податкового навантаження на зарплати на 2-3% в рік.

І якщо ми дійсно хочемо захистити працівників, давайте запровадимо обов’язкове страхування роботодавцем працівників, задіяних на шкідливих виробництвах.

Думаю, приватний сектор чудово справиться з цією фукцією!

Чи комусь дуже потрібно накачати грошима спеціальний державний фонд, керівників яких щонайменше раз на рік ловлять на космічних хабарях?!

object(WP_Term)#12919 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#12920 (16) { ["term_id"]=> int(133) ["name"]=> string(12) "Статті" ["slug"]=> string(9) "analytics" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(133) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(431) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(133) ["category_count"]=> int(431) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Статті" ["category_nicename"]=> string(9) "analytics" ["category_parent"]=> int(1) }
Статті