Уряд повинен внестм зміни в законодавство на користь прийомних батьків

Друзі! Сьогодні хочу підняти вкрай важливе для держави та для кожного громадянина питання: питання опікунства над дітьми. Ми всі колись були дітьми, і я певен, ви погодитесь, що дитинство – це період становлення особистості, і дуже важливо, щоб в цей час поруч з дитиною були саме ті люди, які люблять її, цінують, поважають і по-справжньому піклуються про неї.

22.07.2016 Кабінет Міністрів України своєю постановою 
№ 458 вніс зміни до «Положення про дитячий будинок сімейного типу» та «Положення про прийомну сім’ю», чим фактично зв’язав руки прийомним батькам. А саме, під загрозою розформування прийомних родин органи опіки та піклування зобов‘язали батьків цих прийомних родин установленню контакту їх прийомної дитини зі сторонніми усиновлювачи та сприяти цьому усиновленню.
Та згідно статті 213 Сімейного кодексу саме прийомні батьки мають переважне право на усиновлення своєї прийомної дитини, не говорячи вже про питання моралі.

Я сам багатодітний батько, і для мене чужих дітей не існує. Разом із командою помічників ми проаналізували цю проблему та надіслали купу запитів до голів облдержадміністрацій щодо збору таких випадків по Україні. Також я звернувся особисто до прем`єр-міністра України В.Б. Гройсмана з метою внесення змін до цієї постанови.

Наразі закликаю всіх батьків і просто свідомих громадян підтримати нас та не послабляти уваги доти, доки уряд не внесе зміни до постанову № 458 на користь прийомних батьків та батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу.

Олександр Опанасенко
object(WP_Term)#13129 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13130 (16) { ["term_id"]=> int(133) ["name"]=> string(12) "Статті" ["slug"]=> string(9) "analytics" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(133) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(431) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(133) ["category_count"]=> int(431) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Статті" ["category_nicename"]=> string(9) "analytics" ["category_parent"]=> int(1) }
Статті